RUDY PROJECT 2019

Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem vysoce kvalitních slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub.

Firma se zaměřuje na vývoj především sporotvních slunečních brýlí, které jsou vhodné na různé druhy sportů. Při vývoji a výrobě jsou používány špičkové technologie, které zaručují vysokou technickou kvalitu výrobků a revoluční design.

Společnost Rudy Project byla založena v roce 1985 Rudy Barbazzou v italském Trevisu. Za celou dobu svojí existence se značka dokázala vyšvihnout mezi uznávané značky sportovních brýlí a helem. Firma prodává své výrobky ve více než 60 zemích po celém světě, čímž potvrzuje své mezinárodní postavení mezi špičkami v oboru. Nyní se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy - Cristiano a Simone Barbazza.

Rudy Project se snaží neustálým vývojem materiálů splnit čím dál větší nároky profesionálních i amatérských sportovců. Ke svým cílům využívá ty nejmodernější technologie, inovativní materiály a provádí maximální péči o své stávající i potencionální zákazníky.

Značku Rudy Project si za 30 let její existence oblíbilo mnoho sportovců z různých odvětví - cyklistika, triatlon, motorsporty, biatlon, běh na lyžích, vodní sporty a jiné.


všechny novinky

Servisní práce
provádíme do 24 hodin

zakládáme si
na osobním přístupu

Seřízené kolo vám
dovezeme po Kraji Vysočina