Nově španělská značka ORBEA

Rozšiřujeme sortiment kol o ŠPANĚSLKOU značku ORBEA. Španělská Orbea se zrodila jako rodinný podnik už v roce 1840, ale teprve v roce 1930 zaměřila své síly na vývoj a výrobu cyklistických kol a již během příštích 10-ti let se stala národním lídrem s tisícovou produkcí.

HISTORIE


Španělská Orbea se zrodila jako rodinný podnik už v roce 1840, ale teprve v roce 1930 zaměřila své síly na vývoj a výrobu cyklistických kol a již během příštích 10-ti let se stala národním lídrem s tisícovou produkci.

 

SOUČASNOST

 

Každý den pracujeme s cílem nabídnout nové myšlenky, nové materiály a produkty. To vše děláme s velkou snahou a obětováním, ale jsme pyšní na to, že můžeme říct, že dnešní Orbea je jednou z nejvíce dynamických a moderních značek v cyklistickém světě. Naše interní oddělení R&D, nebo některé z dalších článků výroby, jako například svařovna, nebo lakovna jsou ve stálém vývoji díky nikdy nekončícímu procesu inovace a modernizace. Jenom díky absolutní kontrole evropského procesu výroby můžeme garantovat splnění těchto našich cílů.

Orbea má nezaměnitelnou image produktu, vytvářeného skupinou lidí sportovního ducha, získaného v srdci Pyrenejí v místech, kde na vrcholech dlouhých stoupání často začínala kariéra nejednoho z legendárních cyklistů historie i současnosti.


všechny novinky

Servisní práce
provádíme do 24 hodin

zakládáme si
na osobním přístupu

Seřízené kolo vám
dovezeme po Kraji Vysočina