Novinky

RUDY PROJECT 2019

RUDY PROJECT 2019

Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem vysoce kvalitních slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub.

Nově španělská značka ORBEA

Nově španělská značka ORBEA

Rozšiřujeme sortiment kol o ŠPANĚSLKOU značku ORBEA. Španělská Orbea se zrodila jako rodinný podnik už v roce 1840, ale teprve v roce 1930 zaměřila své síly na vývoj a výrobu cyklistických kol a již během příštích 10-ti let se stala národním lídrem s tisícovou produkcí.

SLEVA ELEKTROKOL 2018

SLEVA ELEKTROKOL 2018

Sleva na všechny ELEKTROKOLA od značek ROCK MACHINE, SUPERIOR a APACHE.

INOV-8 Jaro 2019

INOV-8 Jaro 2019

Mrzí vás, že se podrážky boty s perfektní přilnavostí velmi rychle opotřebují? S příchodem Graphenu se situace zásadně změní.

Cyklistické oblečení ROSTI

Cyklistické oblečení ROSTI

Když se řekne móda, tak našince ihned napadne Itálie, což platí i v případě dámské cyklistické módy a italské značky Rosti. Padnoucí střih, komfort, praktické detaily a samozřejmě stylový a neotřelý design. Ano, většina nabízeného cyklistického textilu mainstreamových značek si je na rozdíl od Rosti je navzájem dost podobná. Vybrali jsme proto a otestovali dva cyklistické kousky dres FURY a kraťasy NUVOLA, v podstatě komplet. Není však nezbytné ho takto brát.

Přilby R2

Přilby R2

Cyklistické přilby R2 v naší kamenné prodejně

Přilby KASK

Přilby KASK

Cyklistické přilby KASK v naší kamenné prodejně

E-BIKY PŘIPRAVENY

E-BIKY PŘIPRAVENY

E-BIKE od značek APACHE, SENSE, SUPERIOR a ROCK MACHINE

Běžecká Sezóná se blíží

Běžecká Sezóná se blíží

Na obchodě máme připravené boty INOV-8

eMTB SYSTÉM

eMTB SYSTÉM

Systémy Shimano, které uspokojují potřeby každého jezdce a poskytují maximální výkon a spolehlivost, tvoří srdce našich elektrokol . Se Shimano STePS posouváte své limity a objevujete nové horizonty. Ať už se na kole dopravujete do školy či práce, nebo si užíváte sportovní vyjížďku v terénu, se Shimano STePS si užijete nespoutanou zábavu a nekonečné výhledy do krajiny, z jinak často nedosažitelných vrcholů.

!!! SLEVA ZIMNÍ KOLEKCE !!!

!!! SLEVA ZIMNÍ KOLEKCE !!!

Lyžařská sezóna zdá se u konce. Na vybrané zimní zboží poskytujeme zajímavé slevy. Slevy 20 - 30 % a na vybrané zboží slevy až 50 %

Běžecké lyže SKIN

Běžecké lyže SKIN

Běžecké lyže s "MOHÉREM" Klistr bývá noční můrou snad všech lyžařů, a to nejen jeho nanášení na lyži, ale hlavně jeho smývání. V poslední době jsou velmi populární lyže s mohérem, tzv. skin lyže, jenž mají ve stoupací zóně mohér, který vám umožní stoupat ve stopě za každých podmínek.

Servisní práce
provádíme do 24 hodin

zakládáme si
na osobním přístupu

nejsme eshop, prodávané
zboží vám na místě nastavíme